Skupinové kurzy snižování nadváhy STOB – hubnutí s rozumem zdravě a natrvalo!

Máte nadváhu? Chcete zhubnout? Váháte, zda změnit svůj životní styl a osvojit si nový, zdravější způsob života? Vyzkoušeli jste již nejrůznější metody a kila neubývají? Vydejte se s námi na cestu rozumného hubnutí. Omezení energetického příjmu můžete docílit různými způsoby od nesmyslných až po rozumné. Pokud zvolíte cestu, která je Vám nepříjemná, přijde zákonitě krize. Porušíte svá předsevzetí a následuje období, kdy se Vám vše vymkne z ruky a pouze doplňujete tukové zásoby nadměrným přejídáním, abyste sebrali sílu na další hubnutí od určitého data. Bludný kruh je uzavřen. Váha jde nahoru, protože většinou přiberete o něco víc, než jste před tím zhubli. Povedeme Vás k tomu, aby jste se naučili jinému, rozumnějšímu způsobu hubnutí. Naučíme Vás snížit energetický příjem rozumnou úpravou jídelníčku a zvýšit výdej vhodně zvolenou pohybovou aktivitou. Změny ve Vašich stravovacích a pohybových návycích budou pomalé a postupné, tak, abyste si na nový životní styl mohli zvyknout a stal se pro Vás příjemným. Cílem nebude jen váhový úbytek, ale i zvýšená tělesná zdatnost a lepší pocit ze sebe samé, protože jen tak si můžete váhové úbytky uchovat.

Hubnutí s rozumem podle osvědčené metodiky STOB je založeno na racionálním přístupu k řešení problematiky lidí trpících nadváhou. Zaměřuje se na individuální potřeby jedince, základem je změna životního stylu. Tato metoda je vhodná i pro osoby s různými druhy nemocí jako např. diabetes.

V základním kurzu se naučíte správně a zdravě se stravovat, složit si vlastní jídelníček z jídel, která vám chutnají, naučíte se ovládat "své chutě", neřešit stres či nudu jídlem. To vše ve skupině, kde všichni mají stejný cíl a stejné potíže a kde všichni rozumí vašim problémům....

Je možné uskutečnit i kurzy individuální pro 1-3 osoby.